z Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego
- 12.05.2024 r.

1. Msze św. w dni powszednie o godz. 18:00, a po nich Mabożeństwa Majowe. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa.

2. W poniedziałek po Mszy św. Nabożeństwo Majowe połączone z Nabożeństwem Fatimskim, które prowadzi DSM.

3. Od wtorku Nowenna do Ducha św. i jasne dni dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Sakrament Bierzmowania zostanie udziely 23 maja 2024 o godz. 17:00.

4. W piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które prowadzi młodzież. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa.

5. W sobotę w Katedrze Święcenia Kapłańskie.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie Okresu Wielkanocnego. Msze św. o godz. 8:00, 11:00 i 15:00 połączona z Nabożeństwem Majowym. Po sumie spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Po Nabożeństwie Majowym spotkanie Akcji Katolickiej. Składka przeznaczona na Radio VIA.

7. Komunikaty Kurii na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dostępne są tutaj.